PODPORA
Podpora

Podpora...

Poskytování ustájení a léčbu koní provádíme pouze z vlastního přesvědčení, z vlastní vůle a z vlastních prostředků.

Číslo účtu: 4093535001/5500


Jestliže se najde někdo, kdo nám fandí a chce nám v naší činnosti pomoci nebo nás jinak podpořit, budeme rádi, rozhodně však na pomoc jiných nespoléháme.

Najde-li se však člověk, sdružení lidí nebo firma, která by měla zájem naše koně podpořit, velmi nás to potěší.

Podpořit naše koně můžete zasláním jakékoliv finanční částky na adresu sdružení.

Finanční prostředky budou použity na léčbu koní, léčiva, kováře, vitamíny, nákup krmení pro koně, solné lizy, mazání na kopyta a repelenty.

Jestliže máte zájem podpořit konkrétního koníka, využijte prosím při zasílání prostředků následujících variabilních symbolů. Za ochotu pomoci, za všímavost, za projevenou podporu vám hluboce děkujeme.

 

Thomas Variabilní symbol 91

Tom neustále potřebuje: Equistro Kerabol, Alavis MSM, Cukrovarské řízky s melasou, granule Fitmin Opti, Energys relax, Nutri Horse Musli nebo Dibaq sport plus, Dehet bukový, Kubatol spray, Equistro Cartiflex, Equistro Betamag a Nutri Horse Biomaq.

Morgan Variabilní symbol 98

Morgan potřebuje: přípravky na rekonvalescenci kloubů (např. MSM, Gelapony Arthro, Dromy Boswelia Serrata, Fluid Flex, Hyla Motion)

foto
Suzi

Variabilní symbol 062014

Suzi je hodná, velmi učenlivá kobylka, která zvládka za 3 měsíce velké pokroky.

Popelka

Variabilní symbol 92

Popelka je svá, nic moc ji nerozhází. Snad jen to, když někdo jiný něco jí a ona ne. Ale to se vzheldem k tomu jaký zažila hlad není vůbec co divit.

 
Kofola  

Variabilní symbol 93

Kofola je zhruba 10 letá pony kobylka, bohužel s velmi silnou letní vyrážkou.

 
 Kraken

Variabilní symbol 94

 
Dráček

Variabilní symbol 95

 
Coffee

Variabilní symbol 96

Coffee je roční hříbátko od Magnesie. Je to náš miláček, protože díky tomuto hříbátku jsme první várku koníků při odběru u majitele našli a zachránili je.

 
Pumkin

Variabilní symbol 97

 
Galileo

Variabilní symbol 98

 
Hema

Variabilní symbol 100

 
Sorrenta

Variabilní symbol 101

 


Jednotlivé koníky můžete také podpořit koupí tolik potřebných vitamínů. U každého koňouše najdete obrázek a název vitamínů, které pro svou rekonvalescenci či léčbu potřebují. Ceny u výrobků uvedeny nejsou, neboť se u jednotlivých prodejců liší a také je možno je zakoupit v rozdílných gramážích. Také můžete koníky podpořit zasláním jakýchkoliv univerzálních vitamínů, solného nebo minerálního lizu, mazáním na kopyta, repelentem, ohlávkou, dekou, pastevním náhubkem, senem, pilinami, slámou, prostě vším co potřebují nejen zdraví koně…

O aktuálním zdravotním stavu koníků nebo jiných věcech se můžete informovat na našem e-mailu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, napište mi prosím. Budu se snažit odpovídat co nejdříve a samozřejmě odpovím na všechny e maily.

Napsat můžete i odtud konevnouzi@seznam.cz

X