Šemík hledá nový domov

16.5. 2016

Ahoj,
Jmenuji se Shamir, ale všichni mi říkají Šemík a hledám nový domov. Jsem valášek a je mi 11 let. Jsem velmi hodný ke všem lidem, hlavně mě milují děti, hodný jsem i k ostatním koním. Nejšťastnější jsem, když mám k sobě jednoho koníka o kterého se nemusím dělit. Byl jsem velmi hubený a slabý, ale už mám bříško napapkané a energii na rozdávání, tak bych i rád něco dělal, někoho svezl, nejlépe nějakého prcka, protože sám jsem taky prcek. :-)

Chtěl bych chodit na procházky, ty mám moc rád. Kdysi jsem se neměl moc dobře, měl jsem i úraz a od té doby mám ztuhlou zadní nožku. Naučil jsem se s tím žít, je to už mnoho let a nic mě nebolí. Laik to ani nepozná a pravý koňař to pochopí. Práci na jízdárně mám proto zakázanou, kolečka s obraty nezvládám. Bravurně však zvládám krok, klus, cval do kopce i z kopce :-), umím pěkně cválat za koněm, ale pokud páníček dovolí, rád si zazávodím. Hlavně s tmavým koněm, tam prohrávám velmi nerad a vždy jen "o uši". Minulý rok jsem byl celé prázdniny s dětmi, bylo to super. :-)

Tam kde jsem je mi dobře, ale rád bych našel někoho, kdo bude jen můj a já jen jeho. Že bychom si spolu capkali po vyjížďkách. To je můj sen. Pokud i tvůj a máš děti, neseznámíme se? :-)

Jo, musím na sebe prozradit, že jsem v boxe pěkné prase...