PODPORA
Podpora

Podpora...

Poskytování ustájení a léčbu koní provádíme pouze z vlastního přesvědčení, z vlastní vůle a z vlastních prostředků.

Číslo účtu: 4093535001/5500


Jestliže se najde někdo, kdo nám fandí a chce nám v naší činnosti pomoci nebo nás jinak podpořit, budeme rádi, rozhodně však na pomoc jiných nespoléháme.

Najde-li se však člověk, sdružení lidí nebo firma, která by měla zájem naše koně podpořit, velmi nás to potěší.

Podpořit naše koně můžete zasláním jakékoliv finanční částky na adresu sdružení.

Finanční prostředky budou použity na léčbu koní, léčiva, kováře, vitamíny, nákup krmení pro koně, solné lizy, mazání na kopyta a repelenty.

Jestliže máte zájem podpořit konkrétního koníka, využijte prosím při zasílání prostředků následujících variabilních symbolů. Za ochotu pomoci, za všímavost, za projevenou podporu vám hluboce děkujeme.

 

     
Morgan Variabilní symbol 98

Morgan potřebuje: přípravky na rekonvalescenci kloubů (např. MSM, Gelapony Arthro, Dromy Boswelia Serrata, Fluid Flex, Hyla Motion)

foto
Hema

Variabilní symbol 100

 
Sorrenta

Variabilní symbol 101

 


Jednotlivé koníky můžete také podpořit koupí tolik potřebných vitamínů. U každého koňouše najdete obrázek a název vitamínů, které pro svou rekonvalescenci či léčbu potřebují. Ceny u výrobků uvedeny nejsou, neboť se u jednotlivých prodejců liší a také je možno je zakoupit v rozdílných gramážích. Také můžete koníky podpořit zasláním jakýchkoliv univerzálních vitamínů, solného nebo minerálního lizu, mazáním na kopyta, repelentem, ohlávkou, dekou, pastevním náhubkem, senem, pilinami, slámou, prostě vším co potřebují nejen zdraví koně…

O aktuálním zdravotním stavu koníků nebo jiných věcech se můžete informovat na našem e-mailu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, napište mi prosím. Budu se snažit odpovídat co nejdříve a samozřejmě odpovím na všechny e maily.

Napsat můžete i odtud konevnouzi@seznam.cz

X